Vyhledej
Šikovné nákupy

Nabídka práce: zdravotní sestra v sociálním zařízení

Redakce / 19.01.2021, Dvůr Králové nad Labem, diakonie.kralovedvorsko.cz
Diakonie ČCE – středisko ve Dvoře Králové n. L. hledá zdravotní sestru

Náplň práce:

·     přímá práce s klientem v pobytovém zařízení pro seniory s kapacitou 34 lůžek, provádění ošetřovatelské péče a samostatných zdravotních úkonů pro klienty domova s velkou mírou závislosti na pomoci (tělesné omezení, demence), v nepřetržitém pracovním provozu

·     pracovní doba 37,5 hod./týden, celý nebo zkrácený úvazek

Nabízíme:

·     práci s cílem pomáhat klientům překonávat jejich zdravotní obtíže a přispívat tak k tomu, aby se měli lépe a zažívali každodenní drobné radosti

·     podporu pracovníků v profesním růstu a vzdělávání

·     příspěvek na stravování, 25 dnů dovolené

·     nástup ihned nebo dohodou,

Požadujeme:

·     spolehlivost a kladný vztah k lidem v seniorském věku

·     odpovídající kvalifikaci pro samostatnou práci sestry

·     zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost

Nástupní mzda: od 28 000 Kč + příplatky, po zapracování osobní příplatek a odměny, oceňujeme zkušenosti a praxi

Další informace na adrese: nábřeží Benešovo 1067, Dvůr Králové n. L.

Osobní kontakt s uchazečem o zaměstnání je pro nás nutný.

Bližší informace:  Petra Pišiová, vedoucí domova, tel. 499 621 094, 604 185 740.

Další články Diakonie ČCE (DKnL)

Vaše komentáře

Přečteno 444x