Vyhledej
Novinky emailem
Královédvorsko > Doprava > dopravní nehody

Hledají se svědci - zničené signalizační zařízení na přejezdu

Redakce / 7.06.2022, Nová Paka - Jičínsko a Český ráj
V sobotu 28. května krátce před půl druhou hodinou odpolední poškodil dosud neznámý pachatel v Nové Pace – Valdově na železničním přejezdu dvě světelné přejezdové signalizační zařízení. Pachatel měl přerušit kabeláž jak k modré, tak oběma červeným světelným signalizacím.

Novopačtí policisté se celým případem zabývají a šetří ho pro možný přečin poškození a ohrožení provozu obecně prospěšného zařízení, kdy v případě dopadení a prokázání viny hrozí pachateli až 3 roky za mřížemi.


Policie žádá případné svědky, kteří mohli zahlédnout podezřelé osoby či motorová vozidla nebo osoby pohybující se v uvedenou dobu kolem zmíněného železničního přejezdu, aby se obrátili na bezplatnou linku 158, případně informace sdělili přímo policistům obvodního oddělení Nová Paka.


Zdroj: policie.cz

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 157x
 
Hodnocení článku:
18.10.2022 - Ustavující zastupitelstvo bylo ve Dvoře Králové posunuto ze čtvrtka 20. října na pondělí 24. října 2022 od 16 hodin v Hankově domě.
11.10.2022 - Ve středu 12. října odpoledne bude probíhat údržba telefonní ústředny ve dvorské nemocnici. Může se tedy stát, že se tam v tuto dobu nebudete moc dovolat.
29.08.2022 - Na konci srpna navštívil Safari park letos již půl milióntý návštěvník.

Volná pracovní místa
Pracovník/ice v soc. službách (Domov důchodců)

Asistent/ka prodeje (JUTA, a.s.)

Zdravotní sestra (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí